HALBES MAKİNA İMALAT LTD. ŞTİ.

Başkent OSB. 2.Cad No:8 Malıköy/Ankara
0312 865 1012       031202129394      info@halbes.com      www.halbes.com

Halbes Enerji şirketi, ülkemiz enerji ihtiyacının ve maliyetlerinin  giderek arttığı bir dönemde; ihtiyaç duyulan enerjinin bireysel veya tüzel kişilerce yenilebilir enerji kaynakları kullanılarak üretilmesi ve üretilen bu enerjinin kendi ihtiyaçları için tüketilmesi prensibini  temel alarak kuruldu.

Ülkemiz şartları göz önüne alındığında erişilmesi en kolay ve en son enerji kaynağı Rüzgar ve Güneş’tir. Gelişen teknoloji bizlere yenilenebilir enerji elde edilmesi konusunda yeni olanaklar sunmaktadır.

Gururla söylemeliyiz ki; Dünyadaki en verimli rüzgar türbinlerini Türkiye’de firma olarak biz üretmekteyiz. Tübitak  denetiminden geçmiş ve Sanayi Bakanlığı’ndan aldığı belgelerle de bunu ispatlamıştır.

Bir Türk Mühendise ait olan Patentli ikili kanat profilli kanatları ve geliştirilmiş iç üretim dizaynı ile hem çok güvenli hem çok verimlidir. Ayrıca çağımızın en ‘popüler’ terimlerinden olan hibrit kelimesinin de tam karşılığın sunmaktadır. Rüzgar türbinlerimizin tamamı, güneş enerji, şebeke elektriği, jeneratör ve akü gibi, farklı enerji kaynakları ile de %100 uyumlu şekilde çalışmaktadır.

Hızla şekil değiştiren tüketici alışkanları ve değişen dünyanın bir parçası olan mobil çözümler içinde, askeri uygulamalar, tarım uygulamaları, geçici konaklama bölgeleri gibi her biri kendi içerisinde stratejik öneme sahip alanlarda da hibrit çalışabilen mobil enerji sistemlerimiz, Ülkemiz ve Dünya’nın kullanımına sunulmuştur

Firmamızın üretimini gerçekleştirdiği ve yüzde 100 Yerli olan rüzgar türbinleri modellerimiz,

0,5 kW ile 250 kW arasında değişmektedir. 2019’un başında uygulanmaya konulması beklenen ‘mahsuplaşma’ ile rüzgar türbinlerine gelecek talebin ciddi miktarlarda artacağı beklenmektedir. Sizler de ‘yeni enerji sisteminde’ geride kalmamak için bizimle iletişim geçiniz.

Ürünler

İlgili Görseller

İletişim Bilgileri