Asya Trafik Sinyalizasyon San. Tic. A.Ş.

Susuz Mah. Dempa San. Sit. Dempa Cad. No:25-27 Susuz-Yenimahalle-ANKARA
0 312 396 00 62/63 - 0312 244 2792       0 312 396 00 08      asya@asyatrafik.com.tr      www.asyatrafik.com.tr
Asya Trafik A.Ş, 2011 yılında;
• Akıllı Trafik Sistemleri,
• Sinyalizasyon,
• Yol Güvenliği Ürünleri,
• Güneş Enerjili Sistemler,
• LED’li Sistemler,
• Trafik Levhaları ile Yazılım ve Projelendirme Hizmetleri alanlarında faaliyet göstermek üzerine kurulmuştur.

Bu doğrultuda gün geçtikçe artan bir kapasiteyle hizmet veren Asya Trafik A.Ş, bugün sahasında Türkiye`nin önde gelen üretim, proje ve uygulama şirketi konumundadır.Hızla kalabalıklaşan dünyamızda, insanların her an koşuşturdukları, yer değiştirdikleri dikkate alındığında, düzenli, emniyetli, hızlı bir trafiğin taşıdığı önem, herkes tarafından kabul edilecektir. İnsanların istedikleri yere zamanında, güvenli bir şekilde yorulmadan ulaşabilmeleri temel üretim yaklaşımımızdır. Bu yüzden Asya Trafik A.Ş tesislerinde üretilen her ürün, ergonomik, uzun ömürlü ve işlevsel olma özelliklerini bünyesinde barındırır.
 

"Trafik" konusunun dünyada ve özellikle ülkemizde büyük bir sorun olma durumu gözönüne alındığında, temel amacımız çözümler sunmak, dünyadaki yenilikleri takip etmek, geliştirmek ve uygulamaktır. Elbette ki bu doğrultuda yaptığımız bütün çalışmalarda insan ve çevre faktörü birinci sırada yer almaktadır. Bugün en büyük övüncümüz karayollarında, şehiriçlerinde, park yerlerinde ve trafiğin yoğun olduğu alanlarda güvenliği sağlayan ürünlerimizin insan hayatına yaptığı katkıdır. Bu yüzden sunduğumuz her çözüme "sadece bir iş" olarak değil, verimliliğin ve performansın maksimuma çıkarılması ile birlikte tehlike riskinin minimuma indirilmesi yaklaşımıyla bakıyoruz.Ulaştığımız noktada bizi farklı kılan en büyük özelliğin "sadece ürün satmak" noktasının çok üstünde, trafik sahasında mühendislik çözümleri sunmak olduğunu söyleyebiliriz. Trafik konusunda ihtiyacı olanlara istedikleri kaliteli malzemeyi, teknolojik yenilikleri, servis ve bakım hizmelerini sağlamayı Asya Trafik A.Ş farkıyla taahhüt ediyoruz.
 

Üretim Kapasitemiz
Asya Trafik A.Ş, trafik ve yol güvenliği ürünleri alanında kapasite ve kalite açısından Türkiye`nin lider trafik şirketi olma hüviyetini taşımaktadır. Kadrosunda alanında yetişmiş mühendis, tekniker, teknisyenler yanında, uzun yıllar boyunca altyapı ve kurulum işlerinde sayısız projeyi zamanında ve eksiksiz olarak tamamlamış montaj ekibini bulunduran Asya Trafik A.Ş , personel kalitesiyle de sektöre damgasını vurmuştur.

Rutin proje ve üretim safhalarında çalışmalarını başarıyla yürüten Asya Trafik A.Ş, aynı zamanda uzman mühendis kadrosunun akademik çalışmalarıyla Trafik mühendisliği alanındaki teorik gelişime ve Türkiye`deki trafik biliminin ilerlemesine katkı sağlamaktadır.
 

Hizmet Anlayışımız
Asya Trafik A.Ş olarak, firmamızda koşulsuz müşteri memnuniyeti temel ilkemizdir. Dünyada, hemen hemen tüm pazarlarda rekabetin arttığı, ürünlerin pazara girme sürelerinin kısaldığı ve marjların düştüğü bir ortamda müşteriye daha etkin ulaşmak, müşterinin isteklerini anlayarak ürün ve hizmetleri bu yönde şekillendirmek firmamız için büyük önem arz etmektedir. Asya Trafik A.Ş, gelişen ve kalkınan ülkemize hizmeti vatan borcu bilmek, her türlü kaynak ihtiyacını sağlayarak sürekli gelişmek, koruduğu ve geliştirdiği iş yaşamı ile ilgili prensiplerinden taviz vermeden müşterilerine hizmet vermek amacındadır. Firmamızın öncelikli kriteri ürün "fiyat" ı değil, "kalite"sidir. Sahasında Dünya`nın önde gelen tedarikçileriyle çalışan şirketimiz, müşterilerine güvenilir ve kaliteli malzemeyi en uygun koşullarda tedarik etmektedir.

Doğru ürün seçiminden başlayarak satış sonrası teknik hizmetlere varıncaya kadar müşteri iletişimini "açıklık" ilkesi üzerine tesis eden Asya Trafik A.Ş , müşterisinin nezdinde "dürüst işletme" kanaatini sürdürmeyi varlık nedeni olarak addedmektedir.
 

Showroom
Asya Trafik A.Ş tarafından üretimi gerçekleştirilen trafik işaretleri, trafik levhaları, trafik sistemlerinin sergilendiği ürünleri çalışır durumda izleyebileceğiniz modern ve donanımlı bir showroom ünitemiz bulunmaktadır. Burada trafik levhalarından sinyalizasyona, ledli ürünlerden güneş enerjili sistemlere birçok ürünü inceleyebilirsiniz.
 

Test Laboratuvarı
Trafik Güvenliği ürünlerimiz “IP Suya ve Toza Karşı Koruma Standardı” na uygun olarak üretilmektedir. LED'li ve Elektrikli ürünlerimiz ürünlerimiz sınıfına göre değişik IP sertifikalarına (IP 54, IP 55, IP 65, IP 67 ) sahiptir. Trafik güvenliği ürünlerimiz sevkiyat öncesinde elektriksel, elektroniksel su ve toza karşı koruma testlerinden geçirilmekte ve arkasından paketlenmektedir.

Ürünler

İletişim Bilgileri