KARAKAYA Endüstri Teknolojileri Ltd. Şti

Fatih Mah. 3103 Cad. No:21 Kahramankazan / ANKARA
0312 227 01 33       0312 227 01 38      info@karakayatech.com      www.karakayatech.com

Endüstriyel teknolojik ürünlerin (Başta maden, enerji ve savunma endüstrileri olmak üzere sanayinin ihtiyaç duyduğu makinalar, öğütücü sistemleri, kırma eleme, paketleme, silolar, tanklar, endüstriyel çelik yapılar, elektroliz üniteleri, konveyörler, maden konsantre ve izabe tesisleri, mikserler, ergitme, kurutma ve pişirme fırınları, filtreler, arıtma sistemleri projelendirmesi, imalatı ve araştırma geliştirme çalışmalarının yapılması) firmanın ana konuları arasında bulunmaktadır.

FİRMANIN yapmış olduğu ve halen yapmakta olduğu TESİSLERDEN bazıları:

Hizmetlerimiz imalat sonrası; montaj ve devreye alma ve satış sonrası gerekli yedek parça temini operasyonlarını da kapsamaktadır.

Orta ölçekli bir işletme olmasına rağmen kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede maden makinaları sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir.

Firmanın değişmez prensipleri daima kalite ,hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur.

Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan Karakaya Endüstri , kısa sürede başardığı büyük projelerle sektörde kendini kanıtlamış ,sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.

Ürünler

İletişim Bilgileri