MAKİM Makina Teknolojileri San.Tic.A.Ş.

Sincan Organize Sanayi Bölgesi, Erkunt Cad. No:20 Sincan Ankara
0312 267 56 87       0 312 267 56 99      satis@makim.com.tr      www.makim.com.tr

Makim Makina Teknolojileri San. Tic. A.Ş. olarak 1993 yılından beri Turnike, Hassas Döküm (Mum Döküm veya Seramik Döküm olarak da bilinir) ve Döner Kesme Ekipmanları alanlarında yüksek kalitede üretim yapan köklü bir firmadır.

Makim imalatçı kimliği ile üretimini Turnike alanında üç kollu turnikeler, hızlı geçiş turnikeleri, boy turnikeleri ve özel geçiş turnikeleri olmak üzere dört ana başlık altında yürütürken ayrıca bariyer grubu, mifare/proximity kart okuyucu ve RFID jeton sistemleri alanlarında da üretimini sürdürmektedir. Makim 21 yıllık sektör tecrübesi ile turnike alanında bugün 50’den fazla ülkede metro, hastane, üniversite, kamu ve özel bina gibi birçok projede sayısız referansa sahiptir. Makim standart ürünlerin yanı sıra sahip olduğu Ar-Ge ve üretim alt yapısı ile bu alanda proje bazlı özel turnike imalatı da yapmaktadır.2011 yılından beri ithalatçı kimliği ile ürün yelpazesine kazandırdığı biyometrik sistemler, kart okuyucular, manyetik kilitler, butonlar, kart grubu, güç kaynakları, kablo grubu ve bekçi tur kontrol sistemleri ile de geçiş kontrol sistemleri alanında bayilerine hizmet vermektedir.

Ayrıca 2000 yılından beri sahip olduğu Hassas Döküm teknolojisi ile savunma ve silah teknolojileri, Tıp, ortopedi, otomotiv ve tekstil gibi sanayilere de hizmet vermektedir. Makim, Mum Döküm ve Seramik Döküm olarak da bilinen Hassas Döküm yöntemleri ile karmaşık geometriye sahip hassas parçaların kaliteli üretimlerini yapmaktadır.

Döner Kesme Ekipmanları alanında da faaliyet gösteren Makim, yüksek kalitede Otomatik Döner Bıçakları, Döner Ocakları endüstriyel ürünler ve benzeri ürünlerin üretim ve ihracatını yapmaktadır.

İletişim Bilgileri