DAMLA KİMYA Mühendislik ve Mümessillik San.Tic. Ltd.Şti

Anadolu OSB. 1.Cadde No:7 Malıköy Sincan/Ankara
0312 394 03 20       0312 395 24 67      damlakimya@damlakimya.com      www.damlakimya.com

KATALİTİK PROSES VE NEM TEKNOLOJİSİNDE KALİTELİ HİZMET

Katalitik prosesler için metal ve kıymetli metal katalizörler konusunda   BASF CATALYST  firmasınınNem teknolojisi desikantları  (molecular sieve) konusunda ZEOCHEM firmalarının Türkiye temsilcisi olan firmamız 50 yıllık deneyimli mühendsliki tecrübesi ile   müşterilerine ISO 9002 kalite güvencesinde çözümler üretmektedir.

 Yüksek performanslı BASF katalizörler ile rafinerilerde , petrokimya , kimya , yağ ve ilaç endüstrisinde verimliliği artırmakta ve müşterilerine geliştirdiği yeni  katalizörler ile  yüksek aktivite ve seçicilikte üretim yapmalarını sağlamaktadır.

Nem kontrol teknolojisi ile depolama veya sevkiyatta bulunan ürünlerin paketli nem tutucular, VCI torbalar ve aluminyum bariyer  ile neme karşı korumasını yapmaktayız. Proses havasının kurutulması için kullanılan desikantları tedarik etmekteyiz.

Her türlü sıvı veya gazın saflaştırılması için silika jel, molecular sieve , aktif alumina  ;  PSA sistemi ile oksijen ve azot üreten sistemlere de Molecular sieve ve Karbon Molecular Sieve  stoklarımızdan satışını yapmaktayız.

  markamız ile üretim ve ARGE çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.  Ürünlerimize www.sutest.com.tr adresimizden ulaşabilirsiniz.

 

Ev tipi nem alıcı NemTut Paketi ve NemÇek paketlerimizi http://www.nemtutucu.com adresimizden online satışımızla tedarik edebilirsiniz. 

   

Firmamız ;  TS-EN ISO 9001:2008 kalite   politikası   ile müşterilerimizin memnuniyetini hedeflemektedir. 

Ürünler

İletişim Bilgileri