EKODENGE A.Ş.

Hacettepe Teknokent 1. Ar-Ge Binası No:18 06800 Beytepe Ankara
0 312 299 25 55       0 312 299 25 58      info@ekodenge.com      www.ekodenge.com

Ekodenge, 1996 yılında sürdürülebilirlik vizyonu ve ilgili AB politikası çerçevesinde şekillendirilmiş danışmanlık, araştırma ve mühendislik hizmetleri vermek üzere kuruldu. Disiplinler arası ekip, mimari, sürdürülebilir yapı tasarımı ve bilişim teknolojileri konusunda her geçen gün artan tecrübesi sayesinde projelerine yansıttığı bütüncül yaklaşımı ile farklı çözümler sunmakta uzmanlaşmıştır. Ekodenge 2016 yılında Londra’da açmış olduğu yeni ofisi ile EcoWise markasını oluşturmuştur.

Sürdürülebilirlikle ilgili her ölçüdeki sorunların çevresel, sosyal ve ekonomik yönleri ile başa çıkabilmek için yenilikçi, bütüncül ve disiplinler arası çözümler sağlıyoruz.20 yılı aşkın tecrübemizle, kentsel ve endüstriyel ayak izini bütünsel yaşam döngüsü düşüncesiyle en aza indiren, bilgi teknolojilerinden yararlanan ve sürdürülebilirlik için yenilikçi, uygun maliyetli ve uygulanabilir çözümler sunan çözümler ve stratejiler arıyoruz.

Ekodenge, sektörel ve yasal gerekliliklerin yanı sıra sürdürülebilirlik hedeflerine dayanarak, dahil olduğu tüm pazar alanlarında yeni nesil teknolojiler, mimari tasarımlar ve entegre çözümler geliştirmektedir.

İletişim Bilgileri