DAMLANEM KİMYA SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

MALIKÖY ANADOLU OSB MAH. ANADOLU OSB 1 CAD. NO: 7 SİNCAN ANKARA
05303530924       0312 394 03 20      ykaramehmet@damlakimya.com      www.damlakimya.com / www.molekulersieve.com / www.aktifkarbon.org

DamlaNem Kimya Sanayi ve Ticaret A.Ş. 2019 yılında kurulu firmamız kimya sanayine sağladığı yüksek verimli katalizör ve Nem kontrol teknolojisi ile müşterilerine kaliteli ve ekonomik üretim imkanı sağlamıştır.

İhracat yapan firmalarımıza ürün paketlerine rutubetten kaynaklanan korozyon sorunlarını engellemek ve değerlerini koruma altına almak için güvenli sevkiyat ve depolama gerçekleştirebileceği, Nem-Rutubet Alıcı Ürünler, VCI korozyon önleyici Film, VCI torba, VCI Kağıt, VCI sprey, Triplex aluminyum bariyer gibi pas oluşumuna ( korozyon ) karşı koruyucu ürünler hizmeti sağlamaktadır.

Proses havasının kurutulması ayrıştırılması ve saflaştırlması için her çeşit desikant (desiccant); Silikajel, Moleküler Sieve, Aktif alumina, Karbon Moleküler Sieve-CMS, Aktif Karbon gibi yüksek verim ve uzun ömürlü adsorbanlar sağlamaktadır.

Sevkiyat ve depolamada ürünlerinizin koruma altında güvenle sevk edebilme ve saklayabilmeniz için tecrübelerimizle siz değerli müşterilerimize imkan sağlıyoruz.

Sertifikaları

ISO 9001
İletişim Bilgileri