EMEK ELEKTRİK ENDÜSTRİ A.Ş.

Saracalar Mahallesi Özal Bulvarı No:224 06750 Akyurt-Ankara
0 312 398 01 81       0 312 398 04 74      emek@emek.com.tr      www.emek.com.tr

Emek bağımsız, uluslararası çalışan bir ölçü transformatörleri üreticisidir. Güvenilir ve yüksek kalitede ürünleri yerel ve uluslararası laboratuvarlarda defalarca test edilmiştir. Deneyimi yarım asırdır sistemde çalışan transformatörler ile sağlamlaşmış, her geçen gün kendini geliştirmiş ve yenilemiştir.

Elektromekanik sektöründe 1969'dan beri gerek yurt içinde gerekse yurtdışında yalnız ürünleri ile değil, bilgisi, deneyimi, girişimciliği, yol göstericiliği ile de yer kazanmıştır. Mesleki örgütlenmeye verdiği önem fabrikalarında ürettiği ürünlerin yarattığı katma değerin çok üstünde gelişmeler sağlamıştır.

Emek'in sermayesi bilgi, teknolojisi yaratıcılıktır.

Emek 250 çalışanı ile, Ankara'da kurulu 27bin m² açık, 11bin m² kapalı alanlı tesislerinde faaliyet gösteren orta ölçekli orta-yüksek teknolojide ürünler üreten bir firmadır. 2019 itibariyle 118 ülkeye ihracat yapmakta ve gelişen ülke pazarlarını yakından takip ederek gerek ulaştığı ülke, gerek müşteri ağı, gerekse büyümesini gün be gün arttırmaktadır.

İhracatı her zaman ithalatından fazla yüzdeyüz yerli sermayesi ile ülkesine yararlıdır. Üç kuşaktır faaliyette bulunduğu bölgede istihdam yaratmakta, başkent Ankara'nın sanayisinin gelişmesine önemli katkı sağlamaktadır.

Türkiye'nin vizyonu nasıl çağdaş uygarlıkların düzeyine yükselmekse, Emek'in vizyonu da bu yükselişte öncü kuruluşlar arasında olmaktır.

Emek dürüsttür, çalışkandır, emeğe ve ürettiğine saygılıdır.

Yalnız müşterisine, çalışanına, ortaklarına değil faaliyette bulunduğu ülkeye, insanına da artı değer yaratma kaygısındadır.

EMEK farkı

Ölçü Transformatörleri, Ayırıcılar, Epoxy Uygulamaları ve Kompozit ürünleri ile EMEK® markası güçlü bir ürün ağında kendini göstermektedir.

Markasına yatırımı uzun soluklu, maliyet odaklı ve yenilikçi olup disiplinli satış ve pazarlama ekibi ile güçlenmektedir.

Gerek gelişen gerek gelişmekte olan pazarlarda lider adımlarla dengeli pozisyonunu korumuş bölgesel etkinliğini elektromekanik sektörde her geçen gün arttırmıştır.

Uluslararası ilişkilerinde dinamik ve girişimcidir.

1969'daki ilk üretimindeki tutkusu EMEK ailesinin her bireyinde yaşamakta girişimci sanayici kültürünü yaşatmaktadır.

EMEK Kültürü

İş ortağı olarak, çalışan olarak, müşteri veya satıcı olarak EMEK kültürü her ilişkimizde yansımaktadır.

EMEK, araştırmaktan, yenilikçi çözümler üretmekten, yaratıcılığını beslemekten hiçbir alanda vazgeçmeyerek, geleceğinde oluşabilecek tüm alternatiflere hazırdır.

EMEK İnsan odaklıdır. Gücümüzü güvenden, farklılıklara anlayışımızdan, dürüst ve açık oluşumuzdan almaktayız. Tüm çıkar ortaklarımızda gerçek insan ilişkileri yaratmak hedefimizdir.

Kalite tutkumuz, insana ve gezegenimize saygımız ana değerlerimizdir.

Müşterilerimiz, yatırımcılarımız, çalışanlarımız ve ortaklarımızla beraber büyümek için adil ve saygın ilişkiler kurarız.

Değerlerimizin arkasında durduğumuz sürece tüm paydaşlarımıza artı değer yaratacığımıza inancımız tamdır.

Biz EMEK'iz.

 

Sertifikaları

ISO 9001
ISO 14001
OHSAS 18001
İletişim Bilgileri