METÇELİK MAK. NAK. İNŞ. SAN. TİC. LTD. ŞTİ. *

Ahi Evran Caddesi No: 69-71 Ostim / ANKARA / TÜRKİYE
0 312 354 05 19       0 312 385 26 86      metcelik@metcelik.com.tr      www.metcelik.com.tr

Makine imalatı hususunda yıllardır Türk Sanayisine hizmet veren MET ÇELİK, bu süre içerisinde gelişen mesleki bilgi ve deneyimiyle birlikte bir çok sektörün ihtiyacına cevap verecek makine imalatı gerçekleştirmektedir.

"Uzmanlaşma çağı" olan 21. yüzyılın gereklerine uygun olarak firmamız, geçen süre içerisinde ürün yelpazesini sınırlandırarak 1992 yılından bu yana, sadece "Tarım ve Maden Makinaları" konusunda ihtisaslaşmış bir işletme olarak hizmetlerini sunmaya devam etmektedir.

Uzman kadrosu ile OSTİM Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren firmamız, teknolojisini ve hizmet anlayışını sürekli geliştirerek, müşterileri için sadece makina değil, "En doğru çözümleri üreten stratejik bir dost" olmayı amaçlamaktadır.

Anahtar teslimi yem fabrikaları, özel yem makinaları ve yedek parçları, fayans yapıştırıcı ve imalat tesisleri üreten MET ÇELİK, satış sonrası servis hizmeti noktasındada müşterinin yanında olmaktadır.

Dünya piyasasına uygun kalitedeki üretimine TÜRKMENİSAN, AZERBAYCAN, KIBRIS(ülkeler) yaptığı ihracatla ispatlayan MET ÇELİK, koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışı ile, kaliteli ve zamanında üretim hususunda ilkelerinden ödün vermeden ve gelişen teknolojiyi takip ederek müşteri için en iyisini ve "En yeni çözümleri" üretmeye devam etmektedir.

Kurduğu tesisleri işletecek ve ürettiği makinaları kullanacak personele yerinde eğitim hizmeti sunan MET ÇELİK, müşterilerininde eğitilmiş personel kontrolünde hatasız ve kaliteli üretim yapmalarını amaçlamaktadır.

Ürünler

İlgili Dökümanlar

İletişim Bilgileri