GÖZE ENERJİ İNŞAAT DANIŞMANLIK TURİZM SANAYİ VE TİC. A.Ş.

Via Flat Plaza No: 24, Söğütözü Cd., 06560 Çankaya Ankara
0312 447 77 86       info@gozeenerji.com.tr      www.gozeenerji.com.tr

Göze Enerji, Türkiye’nin yerli ve yenilenebilir enerji kaynaklarının en verimli düzeyde kullanılarak, ülke ekonomisine katkı sağlanması ve sürdürülebilir bir yaşam için ihtiyaç duyulan enerjinin yenilenebilir enerji kaynakları aracılığıyla sorunsuz şekilde üretilmesi noktasında enerji piyasasında anahtar teslim projelere imza atarak, enerji sektörünün farklı alanlardaki faaliyetleri ile entegre bir hizmet sunmaktadır.

EPC “Engineering Procurement and Construction” hizmetleri kapsamında dağınık şebeke yönetim tecrübesi ve ürün tedarik yetkinlikleri ile güneş enerjisi piyasasının önemli bir oyuncusu olarak varlığını sürdürmekte olan Göze Enerji, enerji sektörüne farklı bir bakış açısı ve inovatif çözümler sunarak, sektöre yeni bir soluk getirmektedir. İnşaat ve telekomünikasyon tecrübesi ile saha uygulama, tedarik ve bakım işletme alanlarındaki yüksek standart ve kaliteli üretimden taviz vermeyen hizmet anlayışı ile tüm projelerde %100 müşteri memnuniyetini yakalamak en temel şirket politikası olarak ön plana çıkmaktadır.

Yenilenebilir enerji kullanımının teşvik edilmesi ve küresel ısınmaya neden olan sera gazı salımlarının azaltılması amacıyla Göze Enerji, bireysel veya kurumsal tüm yatırımcılar için müşteri profiline ve mevzuata uygun kredi başvurularına yönelik fizibilite, BP, kredi dokümantasyonları hazırlayarak, kaynak sorununa karşı yenilenebilir enerji kaynakları ile üretilmiş mühendislik çözümleri sunmaktadır.

Daha yaşanılabilir bir dünya ve gelecek için çalışmalarına hız kesmeden devam eden Göze Enerji; ihtiyaç duyulan enerjinin kesintisiz, güvenilir ve temiz enerji kaynaklarından temin edilmesine yardımcı olarak yenilenebilir enerji kaynakları ile geleceğe sürdürülebilir bir yaşam mirası bırakmak için çalışmalarına var gücü ile devam etmektedir.

 • Proje & Mühendislik

  Göze Enerji, üstün hizmet politikasıyla uzun ömürlü proje ve mühendislik hizmeti sunmaktadır. Konusunda uzman ekipleri ve yetkin mühendis kadrosuyla Göze Enerji, başvuru aşamasından itibaren başladığı projelerini, müşteri talepleri doğrultusunda planlamakta ve “Proje Uygulama” kalemlerinin başarılı olması için titizlikle detaylandırılmış, enerji verimliliği odaklı çalışmalara imza atmaktadır.

 • Uygulama İnşaat

  Göze Enerji, uygulama öncesi hazırlanan fizibilite ve teknik verilere bağlı kalarak, deneyimli saha uygulama ekipleri ile onaylı TEDAŞ projelerinin hizmete açılmasını sağlayan çalışmaları itina ile yürütmektedir.

 • Satın Alma & Tedarik

  Göze Enerji, konnektörden başlayan ve dağıtım merkezine kadar yaklaşık 60 kalemde yürütülmekte olan çalışmaları ile müşterilerinin, en yüksek üretim potansiyeline ulaşan en verimli santrallere sahip olmasını sağlamaktadır.

 • Kredilendirme & Finans

  Göze Enerji, bireysel veya kurumsal tüm yatırımcıların farklı kapsamlardaki kredi başvurularına yönelik fizibilite, BP ve kredi dokümantasyonlarını hazırlamaktadır. 

 • Denetim

  Göze Enerji, güneş enerji santrallerinin üretimini en üst seviyeye çıkarmak, maliyeti azaltmak ve mevzuat gerekliliklerini yerine getirmenize yardımcı olmak için periyodik denetim, performans doğrulama ve önleyici hata analizi hizmeti vermektedir.

 • Bakım & Onarım İşletme

  Göze Enerji; bakım, onarım, izleme, işletme ve yönetim alanlarındaki çalışmaları ile yatırımcıların, uzun ömürlü ve yüksek performanslı bir GES yatırımına sahip olmalarını sağlamaktadır. 

 • Danışmanlık

  Göze Enerji, hem yatırımcı hem de yüklenici olarak sektörde bulunan sayılı firmalardan biri olarak her iki süreçte de yaşanan sorunları deneyimlemiş ve tamamen Göze Enerji firmasına ait özgün, çözüm odaklı yöntemler geliştirmiştir. Bu konularda ihtiyaç duyan müşterilere, danışmanlık hizmeti %100 müşteri memnuniyeti odaklı olarak verilmektedir.

 • Enerji Verimliliği

  Göze Enerji, Karbon Borsası (Emisyon Ticareti) konusunda hizmet sunmaktadır ve müşteri ihtiyaçları doğrultusunda enerji konusunda en efektif şekilde çözüm sunan projeleri ile katma değer yaratacak tesisler hazırlamaktadır.

İletişim Bilgileri