PS ENERJI DANISMANLIGI A. Ş.

Eskişehir Yolu Konutkent Kavşağı 2700. Cadde Arp Kule 3/13 Etimesgut/ANKARA
+90 312 437 07 17       info@perfectgreen.com.tr      https://perfectgreen.com.tr/

Perfect Solutions, "21 Yıllık Sektör Tecrübesi" ve 28 kişilik uzman ekibi ile Elektrik Piyasası Ticari ve Operasyonel süreçlerinde 2014 yılından beri faaliyet göstermektedir.

Üretim, Dağıtım ve Tedarik şirketlerine hizmet vermekte olan Perfect Solutions, uzman ekibi ile şirketler adına Elektrik Piyasası Ticaret ve Operasyonel süreçlerin tamamını yürütebilmektedir. Bu yönüyle Türkiye'de İlk ve Tek olma özelliğini taşımaktadır.

Lisanslama ve Geçici Kabul Hizmetlerini de kapsayan faaliyetlerimiz Üretim Tesislerine “Üretim Planlama ve Optimizasyon”, Dağıtım Şirketlerinin Perakende Satış Şirketlerine “Stratejik Planlama ve Yönetim Hizmeti”, Elektrik Tedarik/Toptan Satış Şirketlerine “Arka ve Orta Ofis” yani müşteri ve risk yönetimi süreçlerinin tamamını kapsamaktadır.

Ayrıca Perfecr Green olarak kurulan firmamızda da üretim şirketleri için Karbon, I-REC ve YEK-G sertifikasyon ve ticaret hizmetleri ile, Paris Anlaşması ile başlayan Yeşil Dönüşüm kapsamında  Karbon ve Su Ayak İzi ile Yaşam Döngüsü Analizi (LCA) hizmeti de verilmektedir.

İletişim Bilgileri