FATİHLER LAZER KESİM AYDINLATMA SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

Cevat Dündar Caddesi No:2, 06374 Ostim Osb/Yenimahalle/Ankara
0 (312) 394 52 63       fatihler@fatihlerlazer.com      www.fatihlerlazer.com.tr

Lazer kesim bükümlü kaynaklı imalat ve sac işletme sektöründe hizmet veren Fatihler Lazer, 2008 yılında kurulmuştur. Otomotiv yan sanayii, aksesuar imalatı ve satışı ile imalat sektöründe yerini alan firmamız, müşterilerine verdiği kaliteli hizmetle hızla gelişerek sektöründe büyük itibar kazanmıştır.

Sektördeki imalat tecrübemizi teknoloji ile geliştirerek makine parkurumuza kattığımız fiber lazer kesim tezgâhı, abkant büküm tezgahları ve kaynak makinaları ile birçok farklı imalat, sektör ve firmasına kaliteli hizmet sunmayı hedeflemekteyiz. Bu bakış açısıyla yüksek kalite anlayışı, analitik düşünme, çözüm üretebilme, uygun fiyat ve zamanında teslimat felsefesiyle siz değerli müşterilerimize çözüm ortağı olarak çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Bu gün geldiğimiz noktada uzman kadromuz, sağlam altyapı ekipmanlarımız ve makine parkurumuzla hedefimizi her geçen gün daha üst düzeylere taşıma azmi içerisindeyiz. Fatihler Lazer, müşterilerinin beklentilerini en üst düzeyde karşılamak için üretim ve tasarım hizmetinin yanı sıra firmalara sağlamış olduğu destekler ile ilk sıradaki tedarikçi ve partner firma olabilmeyi ilke edinmiştir.

İletişim Bilgileri