ÇELIKER TEKNOLOJI MAKINA SANAYI TICARET LTD. ŞTİ.

Osmangazi Mh. Fatih Rüştü Zorlu Cd. No: 34/A 43020 Kütahya / Merkez
02745022393       info@celikerteknoloji.com      www.celikerteknoloji.com
  • Son Yıllarda Bir Çok Farklı Sektörün İhtiyacına Yönelik Ar-Ge Çalışmaları Gerçekleştirdik. Geliştirdiğimiz Ürünler Başta Güvenlik, Eğitim ve Sağlık Sektörlerinde Faaliyet Gösterdi.
  • Uzun Yıllardır Üzerinde Çalıştığımız İHA0, İHA1, İHA2 Ve İHA3 Sınıfındaki İnsansız Hava Araçları İçin Ar-Ge Çalışmaları Yürütüyoruz. Araştırma Ve Geliştirme Aşamalarının Sonucunda Ür-Ge Kısmında da Çalışmalarımız Başladı.
  • İnsansız Hava Araçlarının Dışında, Belli Başlı Sektörlerde Gördüğümüz Eksiklikleri De Ürünleştirerek Hizmete Sunuyoruz. Akıllı Perde Sistemi Olarak Adlandırdığımız ve Seri Üretimine Geçmeye Başladığımız Ürün, Sektörün Önemli Bir Sorununa Çözüm Getiriyor.
  • Bir Taraftan Çağımızın Getirdiği Hava Kirliliğine Bir Çözüm Olması Adına, Kapalı Ortamlarda Kullanılacak Ozon Hava Temizleme Cihazımızda Seri Üretime Geçme Aşamasında.
  • Yıllar İçinden Bir Çok Proje İçin Yatırım Kaynaklarını Genişleterek Çok Daha Çeşitli Bir Ürün Yapısına Sahip Olmayı Hedefliyoruz.

 

 

  • Ülkemizde Ar-Ge, Ür-Ge Ve İnovasyon Yatırımları Kapsamında Global Bir Sürecin İçerisinde Olduğumuz Bilinci İle, Dünya’nın İçerisinde Bulunduğu Teknolojik Atılımları Takip Ederek Kendimizi Geliştiriyoruz. Dünya’nın Geldiği Noktada Birkaç Adım Daha İlerisine Bakarak, 20, 30 Ve 50 Yıllık Gelişimimizi Ön Göremeye Çalışıyor Ve Yatırımlarımızı Geleceğe Yönelik Yapıyoruz.
  • Gelişen Dünyamızda İnsansız Hava Araçlarının Her Türlü Alanda Kullanıla Bileceğinin Farkında Olarak, Bu Alanda Ülkemizi Temsil Etme Yolunca Adımlar Atıyoruz. Global Bir Marka Yolunda Attığımız Bu Adımlar İle Tüm Kurum Ve Kuruluşların İhtiyaçlarına Yönelik İha Lar Geliştiriyor Ve Üretiyoruz.
  • Önümüzde Ki 10 Yıl İçerisinde Çeliker Teknoloji Bünyesinde Geliştirilmiş Olan Ürünlerin Tüm Dünyada Kullanılan Ürünler Olması İçin Çabalıyor Ve Çalışıyoruz.
  • Yaptığımız Ve Yapacağımız Tüm İnovasyon Çalışmaların Global Olarak Düşünüyor Ve Vizyonumuzu Uzun Vadeli Başarılara Dönüşecek Şekilde Planlıyoruz.
  • Misyonuzmuz ; Geliştirdiğimiz Ürünler İle Daha Güvenilir Ortamlar Oluşturmaktır. Doğayı Ve Çevreyi En Maksimum Seviyede Korumak Ve Koruyacak Olan Kurumlara Gerekli Teçhizatı Sağlamaktır. Dünya’nın Daha Yaşanabilir Bir Yer Olabilmesi İçin Teknolojinin Bize Verdiği Gücü Kullanarak Sürdürülebilir Bir Alt Yapıda İnsanlığa, Hayvanlara Ve Doğaya Hizmet Etmektir.
İletişim Bilgileri