MAVİ SİNERJİ Çevre Danışmanlık

Cevizlidere Cad. No:51/11 Balgat Çankaya Ankara
0312 473 35 00       0312 473 53 37      info@mavisinerji.com      www.mavisinerji.com

Mavi Sinerji Çevre, 2011 yılında mühendislerden oluşan bir ekip tarafından kurulmuştur. Bünyesinde yeteri kadar tecrübeye sahip Çevre Mühendisi bulunan ülke yatırım sektörüne katma değer katan kıymetli şirketlerimize “üretirken doğaya değer katan hizmetler” sunmaktayız.

Sunduğumuz bu farkındalık gelecek neslimize emanet edeceğimiz doğaya saygımızdandır.

Tesisinizin çevre mevzuatı kapsamında kontrol ve denetimlerini yaparak, uygunsuzlukların giderilmesi için projeler geliştiriyor, çözüm önerileri sunuyoruz.

Çevre kalitesinin, yaşam kalitesi olduğu bilincini aşılamak adına eğitimler veriyor, özendirici faaliyetlerde bulunuyoruz.

VİZYONUMUZ
Çevremiz

MİSYONUMUZ
Doğaya saygımızdır

LİDERLERİ LİDER YAPAN DANIŞMANLARIDIR!
Günümüzde yöneticiler birçok karmaşık problemle baş etmek zorunda kalıyorlar. Bu nedenle de belli konularda uzmanlıklarına güvendikleri danışmanlarla birlikte çalışmayı tercih ediyorlar. Danışmanların konuları hakkındaki uzmanlığı, bilgi ve tecrübeleri liderlerin yükünü hafifletiyor.

Mavi Sinerji Çevre Danışmanlık Mühendislik olarak; siz sektörünüzde ilerlerken çevre sorunlarınıza çözüm olabilmek ve yükünüzü hafifletmek adına danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Çevre Danışmanlık konusunda uzman ekibiyle Mavi Sinerji Çevre Danışmanlık Mühendislik olarak bizler;

Değişimi yönetme becerisi ile değişen ve artan yasal yükümlülükleri zamanında ve eksiksiz bir şekilde yerine getiriyoruz. Tesisinizi çevre mevzuatı kapsamında kontrol ve denetimlerini yaparak değerlendiriyor, uygunsuzlukların giderilmesi için projeler geliştiriyor, çözüm önerileri sunuyoruz.

Çevre kalitesinin, yaşam kalitesi olduğu bilincini aşılamak adına eğitimler veriyoruz, özendirici faaliyetlerde bulunuyoruz.

DANIŞMAK ŞANS SATIN  ALMAKTIR!

İlgili Dökümanlar

İletişim Bilgileri