BHK SERA SİSTEMLERİ AŞ

İvedik OSB Mah. 1474. Cad. No: 70 Yenimahalle ANKARA
+90 850 304 0 245       satis@bhk.com.tr     

1999 yılında ülkemize yeni yapı teknolojilerinin geliştirilmesi ve teknolojideki son yenilikleri takip ederek yapı sektörümüzün çağdaş düzeye ulaşmasına katkı sunmak amacıyla %100 yerli sermaye ile Ankara’da kurulmuş olan BHK Yapı, 2004 yılında bünyesine eklediği BHK Sera ve BHK Proje ile de  günümüze kaliteyi bir ahlak felsefesi olarak benimseyip misyon edinerek, gelişen ve değişen dünyada tarımın ve seracılığın gelişmesine katkıda bulunmak amacı ile projeden anahtar teslimine kadar profesyonel seralar, sera sistemleri ve sera ekipmanları üretmektedir.

Ülkemizde tarımın ve seracılığın gelişmesi ve büyümesi için çalışan üniversitelerimize ar-ge seraları kurulumunu finanse ederek destek oluyor katkı sağlıyoruz. Ankara’da bulunan yönetim, üretim ve satış ekibimiz ile 5.000 m2 üretim sahası ve satış merkezine sahip fabrikamızda en son teknolojiye sahip makinalarımızla en kaliteli malzemeyi kullanarak sera konstrüksiyonu imal ediyoruz.

Profesyonel çalışma arkadaşlarımızla proje çiziminden seranın teslimine kadar her aşamasında, disiplinle çalışıp, üretip, siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz satış sonrası servis ve teknik destek ile yaptığımız her projenin sorumluluğunu müşteri memnuniyetini temel hedef olarak görerek sürdürüyoruz.

Firma politikamızın en temel esası kalitedir. Kaliteye verdiğimiz önemi kendimize misyon edinerek her zaman en iyi ürünü en verimli şekilde müşterilerimize sunabilmek adına farklı ve faydalı modeller tasarlayarak sürekli kendimizi geliştiriyor ve yeniliyoruz. Doğanın sunduğu nimetlerin insanlara ulaşma yolculuğunda payımıza düşen sorumluluğun farkında olarak hizmetinizdeyiz. Kalite bir ahlak felsefesidir.

Uluslararası Aktivite

Dünya standartlarına uygun sera malzemeleri ve sertifikalı yüksek kaliteli sera malzemeleri ile tüm dünyada üretim, montaj ve danışmanlık hizmetleri veriyoruz. BHK Sera uluslararası seracılık faaliyetleri kapsamında “Türkiye, Kanada, Cezayir, Azerbaycan, Amerika, Nijerya, Benin, Gana, Gürcistan, Katar, Kazakistan, Özbekistan, Rusya, Tunus, Türkmenistan, Bulgaristan” başta olmak üzere tüm dünyaya profesyonel sera sistemleri ve kurulumları hizmeti sunmaktadır.

Ürünler

İletişim Bilgileri