MAYTEK ENERJİ ENDÜSTRİYEL OTOMASYON SİSTEMLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

İvedik O.S.B. 1122. Cadde Maxivedik İş Merkezi 20/51 Yenimahalle / Ankara
0(312) 429 00 56       info@maytekenerji.com.tr      www.maytekenerji.com.tr

Firmamız kısa sürede Türkiye piyasasında, Endüstriyel Otomasyon Sistemleri, Biyogaz Santralleri Kurulum ve İşletmesi , SCADA, Yenilenebilir Enerji Sistemleri, Su ve Atıksu Sistemleri, Proje ve Danışmanlık Hizmetleri alanındaki özel projelerde edindiği deneyim ve başarı ile konusunda anahtar teslim çözüm sunan sektörde iddialı bir firmadır.

Firmamız 2011 yılında KAYHAN Otomasyon olarak şahıs firması olarak kurulmuştur. 2014 yılında bir inşaat firması ile birleşip MİRKA ENERJİ adı altında 2020 yılına kadar ülke ve dünya genelinde başarılı projelere imza atmıştır. Son olarak 2020 yılında inşaat firması ile ayrılık kararı alınıp MAYTEK ENERJİ olarak hizmetlerine devam etmektedir. Enerji ve otomasyon sektöründe 10 yılı aşkın bir süredir hizmet veren firmamız yılların verdiği bilgi ve birikimle dünya standartlarında hizmet vermektedir.

Misyonumuz

Ürün ve hizmet kalitesinden ödün vermeden? müşterilerine en iyi hizmeti sunmak. Yapmış olduğu projelere katma değer sağlayan? üretken ve yenilikçi yönünü kullanarak sektörde öncü ve lider konuma gelmek.

Hizmetlerimiz
İletişim Bilgileri