GES Genel Elektrik Sistemleri Yapım ve Mühendislik A.Ş.

Gençlik Cad. No:35 06570 Anıttepe-ANKARA
0 312 231 83 56       0 312 231 83 57       genel@geselektrik.com.tr       www.geselektrik.com.tr

GES Genel Elektrik Sistemleri Yapım ve Mühendislik A.Ş. 1985 yılında yüksek gerilim trafo merkezlerinin anahtar teslim taahüt işlerini yürütmek ve alçak gerilim pano imalatı yapmak üzere kurulmuştur. Kuruluşundan itibaren her geçen gün deneyimli kadrosunu ve iş kapasitesini genişleterek trafo merkezlerinin yanı sıra hidroelektrik santralleri, rüzgar enerji santralleri, kombine çevrim santralleri, termik santraller ile endüstri tesislerinin anahtar teslim tasarım, montaj, test ve devreye alınması işlerini sürdürmektedir. Şirketimiz mühendislik, imalat, malzeme tedariği ve yapım işlerini deneyimli kadrosu ile tamamını kendi bünyesinde yürüten bir taahhüt firmasıdır.

Mekanik tasarım, imalat, montaj, test ve devreye alma işlerinin çalışmalarımızda önemli bir yer alması ile 2000 yılında GES Genel Endüstriyel Sistemler İmalat İnşaat ve Montaj A.Ş. faaliyete geçirilmiştir.

Firmamız, Alçak gerilim pano imalatlarını 2009 yılından itibaren GEM Genel Elektrik Montaj ve İmalat San. Ticaret A.Ş. adı altında yürütmektedir.

Gürcistan'daki projelerimizin yapım işlerini yürütmek adına 2012 yılında GES Georgia Ltd. Şti. faaliyete başlamıştır.

Arnavutluk'taki projelerimizin yapım işlerini yürütmek adına 2017 yılında GES Albania Sh.p.k faaliyete başlamıştır.

Referanslarımızda belirtildiği gibi çok sayıda önemli mühendislik, enerji ve endüstri tesisi projelerinde hizmet verilmiştir. Üstlenilen tüm bu projelerde uluslararası standartlarda taahüt hizmeti sunarken çevre ve insan sağlığına karşı duyarlı politikalarımıza büyük önem verilmiştir. Şirketlerimiz bundan böyle de yapılacak işlerde kalite ve standartlarını yükselterek çalışmalarını sürdürecektir.

Sertifikaları

ISO 9001
ISO 14001
OHSAS 18001

İlgili Görseller

İletişim Bilgileri