TECİMER Dış Ticaret Ltd.Şti.

4. Cad. 1325. Sok 7/1 Öveçler Ankara
0312 473 84 15       0312 473 84 17      info@tecimer.com      www.tecimer.com

Genel
1990'dan beri, Tecimer, nitelikli, satın alma hizmetleri için güvenilir servis sağlayıcı, acil yardım ve afet konularında hızlı tedarik ve üretim sağlayan önde gelen kuruluşlarından biridir.

Tecimer faaliyetleri, 535341069 kayıt numarası ile DUN sistemi tarafından her yıl değerlendirilir. 

 

Tecimer aynı zamanda IWA (Uluslararası Su Birliği) ve OSTİM Enerji Kümesi üyesi bir şirkettir.
 

Tedarik

Tecimer Birleşmiş Milletler (BM) Kuruluşları, ICRC, IFRC, ulusal Kızılay / Kızılhaç Dernekleri ve diğer Sivil Toplum Kuruluşlarının insani yardım ve diğer tüm konulardaki ihtiyaçlarını karşılamak için hizmet ve ürün temini sağlamaktadır. BM tedarikçi kayıt numaraları:

UNDP NY: 30367

UNCSD OSLO: 35753

UNGM Satıcı No: 141275

 

Acil Müdahale

Tecimer özel ve deneyimli birimleriyle, afetler, çatışmalar içindeki yerinden edilmiş insanlar için destek ve acil yardım sunmaktadır. Biz yardım kuruluşları, hükümetler ve sivil toplum kuruluşları için gıda, battaniye, şilte, bidon, hijyen ve yatak takımları, branda, çadır ve barınak, fenerler, banyo-duş birimlerini de içeren acil tedarik hizmetleri sağlamaktayız.

İmalat

Tecimer Ankara'daki üretim tesislerinde, başta Orta Doğu, Kuzey Afrika, Balkanlar, Akdeniz ve çevresi, Kafkasya olmak üzere tüm dünya için üretimlerine devam etmektedir.

 

Üretimi yapılan ürünler;

 

  1. Treyler: Yakıt römorku ve içme suyu römorku,
  2. Sivil ve savunma amaçlı mobil mutfak römorku
  3. Ters ozmos su arıtma sistemleri (ROWPU)
  4. Mobil solar su temizleyicileri

 

Yüksek kapasiteli AR-GE faaliyetleri ile Tecimer, geçici yerleşim kampları, su temini, gıda temini ve su arıtımı konularındaki tecrübeleriyle çalışmalarına devam etmektedir.

Ürünler

Sertifikaları

ISO 9001
İletişim Bilgileri