MAABİR İLETİŞİM A.Ş.

Uğur Mumcu Caddesi No: 64 06700 GOP Ankara
850 433 03 66       info@maabir.com      www.maabir.com

Maabir.com enerji sektöründe yatırımlar konusunda 18 yıldır faaliyet gösteren konusunda uzmanlaşmış çözüm ortağınızdır. Maabir.com enerji yatırımları ve pazarın genişlemesi hususunda 13 yıldan bu yana EIF Uluslararası Enerji Kongresi ve Fuarı’nı düzenlememizin yanı sıra, 18 yıldır enerji şirketlerinin ihtiyaçlarına yönelik eğitimler ve ikili iş görüşmeleri organize etmektedir.

Dış Ticaret Uzmanlarımız, Enerji Sistemleri Mühendislerimiz, Elektrik Elektronik Mühendislerimiz gibi teknik ekibin de bulunduğu geniş bir ekiple firmalarımıza hizmet vermekteyiz.

Son yıllarda Avrupa ve Afrika ülkelerindeki yerel partnerlerimiz ile daha büyük başarılar yakalamış bulunmaktayız.

Şimdi ise bunca yıllık tecrübe ve bilgi birikiminin neticesi olarak ulusal ve uluslararası partnerlerimiz ile dünyanın ilk Enerji Ticareti Platformunu kurmuş bulunmaktayız.

Maabir.com Enerji sektörü için tasarlanmış olan uluslararası bir Enerji Ticareti Platformudur.  Dünya üzerinde yalnızca bu sektöre yönelik mal üretip, hizmet sağlayan şirketlerin talep almaları ve müşteri bulmaları için tasarladık.

Platformumuza isterseniz ücretsiz üyelik yapabilir, dilerseniz Premium üye olarak sınırsız 7/24 ticaret yapmanın olanaklarından faydalanabilirsiniz.

Lütfen detaylı bilgi için uzmanlarımızdan bilgi almaktan çekinmeyiniz.

İletişim Bilgileri