DOMİNO FUARCILIK A. Ş.

Uğur Mumcu Cad. 64 Gaziosmanpaşa P.K. 06700 Ankara, TÜRKİYE
0 312 447 46 45       0 312 448 03 22      info@dominoturizm.com.tr      www.dominoexpo.com

1999 yılında başladığı çalışma hayatını, her organizasyon sonrasında profesyonelliğini bir adım daha ileriye taşıyarak günümüze kadar ulaştırmıştır. Kurulduğu günden bugüne sektörde kazandığı tecrübesini, nitelikli insan kaynağı ve gelişmiş yönetim sistemleri ile kurumsal bir yapı içinde bütünleştirerek, yüksek kalite seviyesinde turizm ve organizasyon hizmetleri sunarak devam ettirmektedir.

Türkiye’de toplantı ve kongre turizminin son yıllardaki gelişimine paralel olarak, dünya standardını Türkiye’de yakalayabilmek amacıyla sürekli gelişime ve dinamizmini korumaya özellikle hassasiyet gösterir.

DOMİNO günümüz rekabet ortamında, hizmetin oluşturulması ve sunulması sürecinin kurumsal bir yapı ile desteklendiği şirketlerin güvenilir ve tercih edilir şirketler olduğu yaklaşımını benimsemektedir. Bu amaçla, bünyesinde kurumsal boyutta düzenlemeler gerçekleştirerek; kaliteyi satış öncesinden başlatarak geniş bir perspektif ve bütünlük içerisinde oluşturmakta ve şirket kaynaklarını bu anlayışa uygun olarak yönetmektedir.

Sektörden kazandığını, sektörün gelişimine katkıda bulunmak üzere yeni yatırımlara yönlendirerek, hizmet kalitesini ve müşteri memnuniyetini en üst kademede tutmayı başarmıştır.

DOMİNO’nun hedefi çağdaş teknolojiyi en iyi şekilde değerlendirerek, Türkiye’deki toplantı ve kongre turizmini mevcut ve sürekli gelişmekte olan bilgi, birikim ve 20 yıla yakın deneyime sahip birim yöneticilerinin tecrübeleri ile daha ileri noktalara taşımaktır. Referanslarındaki süreklilik ise bu hedefine ulaşmadaki kararlığının en açık göstergesidir.

T.C. Turizm Bakanlığı A Grubu Seyahat Acentesi Belgesi ve ISO 9001 kalite belgesine sahip olan DOMİNO TURİZM olarak başlamasını ümit ettiğimiz işbirliğinin gelişerek devam etmesini temenni eder, değerli kurumunuza da hizmet verebilmenin bizlere vereceği gurur ve mutluluğu ayrıca belirtmek isteriz.

İletişim Bilgileri