BAŞARAN SU ARITMA SİSTEMLERİ PROJE TESİSAT İNŞ. TAAH. PAZ. SAN. TİC.

Atisan San. Sit. Abdul Halik Renda Cad. No: 61 Ostim / ANKARA
444 4 622       info@aquamab.com.tr      www.aquamab.com.tr

Başaran Grup bünyesinde, 2009 yılında faaliyete başlayan BAŞARAN SU ARITMA SİSTEMLERİ LTD ŞTİ. AQUAMAB, OLIMPIA, MAB markalarını oluşturmuş ve bu markalar altında su arıtma sistemleri konusunda doğru ve kaliteli teknik hizmet, kolay yedek parça temini, yaygın bayi ağı ile ihtiyaca yönelik en ekonomik ve ideal hizmet anlayışıyla çalışmalarını yapmakta, deneyimli kadrosu ile AR-GE ve üretime önem verilerek, tasarım, mühendislik ve malzeme temini hizmetlerini gerçekleştiren firmamız sektörde yaptığı başarılı teknik uygulamalar ile yükselişini sürdürmektedir.

BAŞARAN SU ARITMA SİSTEMLERİ LTD. ŞTİ.
Kendi faaliyet sahasında dünyanın en kaliteli malzemelerini üreten firmaların ve arıtma sektörünün en bilinen, güvenilen markaların temsilciliğini yapmakta olup deposundaki güçlü ve çeşitli stoku ile taleplere en kısa sürede cevap verebilmektedir.

KALİTE POLİTİKAMIZ

”MÜŞTERİLERİMİZ VELİNİMETİMİZDİR.’’
Müşterilerimiz için değer yaratmak, beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermek ilk önceliğimizdir. Hizmetimize sahip çıkmak ve satış sonrasında da müşterilerimizin yanında olmak görevimizdir.

”DAİMA ”EN İYİ” OLMAK VAZGEÇİLMEZİMİZDİR.”
Kalitede, hizmette en iyi olmak ve kamuoyunda sahip olduğumuz bu imajı korumak hedefimizdir. Bu hedefe ulaşmak üzere
faaliyet gösterilen alanlarda yönetimi üstlenmek ve piyasaya lider olmak temel ilkemizdir.

”EN ÖNEMLİ SERMAYEMİZ , İNSAN KAYNAĞIMIZDIR.”
Hizmetlerimizin kalitesi çalışanlarımızın kalitesiyle başlar. İnsanımızın yeteneklerinden, gücünden ve yaratıcılığından azami fayda sağlamak; verimliliklerini artırmak, gelişmelerine imkan sağlamak, BAŞARAN SU ARITMA SİSTEMLERİ’nin kuşaklar boyu devamlılığını sağlamak seçtiğimiz yoldur.

‘ÜSTÜN İŞ AHLAKI VE DÜRÜST ÇALIŞMA İLKELERİNE UYMAK DÜSTRUBUMUZDUR.
” Tüm ilişkilerimizde adilane, karşılıklı yarar sağlamak amacıyla, iyi niyet ve anlayışla davranmak, yasaklara ve ahlak kurallarına
daima uymak ilkemizdir.

 

 

İletişim Bilgileri