MOMENTUM ARGE

ODTÜ Teknokent Silikon Blok No: BK-12 06800 Çankaya ANKARA
+90 312 210 01 43       info@momentumarge.com.tr      www.momentumarge.com.tr
İnsan & doğa uyumu bizim için en önemli değerdir; insan yaşamının modernleşmesine sürdürülebilir, güvenilir, yenilikçi mühendislik çözümleri ile katkıda bulunmaktan mutluluk duyuyoruz. Doğayı, insan hayatının ve mutluluğunun kaynağı olarak görüyoruz.

Hedefimiz, yerli teknolojilerimiz ile enerji üretimimizin tamamının temiz ve sürdürülebilir kaynaklardan elde edilmesine; ve ülkemizin enerjide dışa bağımlılığını ortadan kaldırarak doğal zenginliklerini korumasına tüm bilgi birikimimiz ile katkıda bulunmaktır.
İhtiyacınızı karşılayacak en iyi ürünümüzü sunabilmemiz için lütfen kurulum alanı kategorilerinden size en uygun olanı seçiniz. Kendinize uygun bir kategori bulamıyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin, size özel çözümler üretelim.
Şirketimiz; temiz ve sürdürülebilir enerji üretimini merkezde tutan, bütünüyle Ar-Ge odaklı projeler yürütmektedir. Yetkinliklerimizle ilgili genel bilgilere aşağıdaki listeden ulaşabilirsiniz. Hizmetlerimizden yararlanmak veya detaylı bilgi almak için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.
Küçük ve Orta Ölçekli Rüzgar Türbinleri

Enerji tüketim miktarınıza göre, size en uygun uygulama çözümlerini geliştiriyoruz. 1.8kW’lık kurulu kapasiteye sahip ürünümüz "Karayel" ve daha yüksek kapasiteli türbinler ile ilgili detaylı bilgi için ürün sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Yeşil Bina Danışmanlığı

Şirketimiz, LEED, BREEAM ve DGNB uluslararası sertifikasyon programlarına uygun yeşil bina danışmanlığı hizmeti sunmaktadır.

Rüzgar Enerji Potansiyeli Ölçüm ve Analizi

Momentum, lisanslı rüzgar enerji santralleri için bir zorunluluk olan rüzgar enerji potansiyeli ölçüm ve analizi konusunda da hizmet sunmaktadır.


 
Modelleme, Prototip Tasarımı ve Üretimi

Momentum, ürününüzün ihtiyaçlarına en uygun tasarım çözümlerini belirler ve prototip üretiminizi güncel teknolojilerden yararlanarak gerçekleştirir.

Tersine Mühendislik Uygulamaları

Momentum, 3 Boyutlu tarama ve baskı teknolojileri kullanarak etkili çözümler üretir.

Ar-Ge Odaklı Donanım Çözümleri

Şirketimiz, projeleriniz için Türkiye’nin öncü dağıtıcıları ile birlikte çalışarak, firmanız için en uygun uçtan uca çözümleri sunar.

Ürünler

İletişim Bilgileri