EVA Elektromekanik

Dağyaka Mah. 2008. Cad. No:5 Kahramankazan Ankara
+90 312 811 27 27       eva@evaelektromekanik.com      www.evaelektromekanik.com

EVA Elektromekanik, her biri Dağıtım Trafo Merkezleri ve Anahtarlama Elemanları konusunda 18 yılı aşkın tecrübeye sahip bir kadronun bir  araya gelmesiyle, Metal Mahfazalı Modüler Hücreler, Beton Köşkler, Sac Köşkler, Mobil İndirici Merkezler ve AG Dağıtım Panoları imalat, pazarlama ve satışını yapmak üzere 2017 yılının Nisan ayında Kahramankazan, Ankara'da kurulmuştur. Tesisimiz, 2.000m² Elektromekanik imalatın yapılacağı kapalı alan, 3.000m² Beton Köşk/Sac Köşk ve Mobil İndirici Merkez imalat ve açık stok alanı, 400m² teknik ve idari ofis alanı ve 5.000m² genişlemeye müsait kullanım alanı olmak üzere toplamda 10.400m²’lik bir alandan oluşmaktadır.

Vizyonumuz; sektörün ihtiyacı olan şalt ürünlerini, ekonomik, hızlı, kaliteli ve çözüm odaklı bakış açısıyla değerli müşterilerimize sunan bir firma olmaktır.

Misyonumuz; sektörün ihtiyacı olan Metal Mahfazalı Modüler Hücreler, Monoblok Beton Köşk, Sac Köşk ve Mobil İndirici Trafo Merkezleri gibi şalt malzemelerini geliştirip, en kaliteli şekilde üreterek yüksek müşteri memnuniyeti ile yurtiçi ve yurtdışı pazarlarda kullanıcılara sağlamaktır.

Kalite politikası gereği EVA ELEKTROMEKANİK entegre kalite sistemi anlayışı çerçevesinde müşterilerine sorunsuz, rekabet gücü yüksek ürünleri yüzde yüz müşteri memnuniyetiyle, tam zamanında teslim edebilmeyi hedeflemektedir.

EVA ELEKTROMEKANİK Kalite Sistemi anlayışı doğrultusunda;

 • Müşterilerimizin bizi yeniden tercih etmelerini sağlamak için;
  1. Ürünlerimizi sorunsuz ve kaliteli bir şekilde üretmeye önem veriyoruz.
  2. Müşterilerimizin satış sonrası servis isteklerine en kısa sürede çözüm sağlıyoruz.
  3. Müşterilerimizin geri bildirimlerini dikkate alıyoruz.
 • Üstün ürün ve hizmet kalitemizle fark yaratmak için;
  1. Kalitemizin devamlılığını sağlayabilmek için tedarikçilerimizle sürekli işbirliği içinde oluyoruz.
  2. Teknolojik yenilikleri sürekli takip ediyoruz.
  3. Çözüm odaklı ve iletişimi yüksek bir firma olarak müşterilerle iyi ilişkileri önemsiyoruz.

Ürünler

İletişim Bilgileri