SUNROOF ENERJİ SAN. TİC. A.Ş.

Ahi Evran Mah. ASO Bulv. No:4/110 Sinova İş Merkezi Sincan/Ankara
+90 312 511 06 82       info@sunroof.com.tr      www.sunroof.com.tr

1998 yılında elektrik alanında faaliyet göstermeye baslayan firmamız; bilişim, yazılım, güvenlik, inşaat, enerji sektörlerinde çalışma hayatına devam etmektedir. Halen 21 yıllık tecrübesi ile global çaplı 4000 üzerinde firmaya hizmet vermektedir.

SunRoof Enerji, yenilenebilir enerji ve enerji verimliliği alanlarında kurucularının uzun yıllardır sahip olduğu deneyimini yenilikçi bir yaklaşımla genişletilerek, enerji sektöründe yasanan dönüşüme uygun sistemsel çözümlerin geliştirilmesi amaçlanarak kurulmuştur. 2014 yılında enerji sektörüne giren firmamız 200 MW üzerinde is deneyimi olan uzman kadrosu ile PV güneş enerjisi alanında çatı üzerine veya araziye kurulan; lisanslı, lisanssız, öz tüketim Güneş Enerji Santralleri için; EPC (Anahtar Teslim Sistem Kurulumu), PV sistemlerde kullanılan ürünlerin tedariki, Proje Geliştirme & Danışmanlık ve Güneş Enerjisi Sistemlerinin Bakım & Onarımı alanlarında hizmet vermektedir.

SunRoof Enerji, sürdürülebilir bir dünya için enerjimizin korunması gerektiği bilinciyle, yeni ve yenilikçi teknolojileri sektörün hizmetine sunan, teknolojiye yön veren ve alanında global bir marka olmayı hedefleyen bir firmadır.

İletişim Bilgileri