CMA Enerji Üretim Yatırım San.Tic. ve Ltd.Şti.

Ostim Osb. Mh. 100.Yıl Bulv. Ostim Prestij İş Merkezi N:55 C Blok D:45 Yenimahalle/ANKARA
0(312) 922 0262       info@cmaenerji.com      www.cmaenerji.com/

CMA Enerji, yaklaşık 30 yıllık deneyimini güneş enerjisi sektöründe değerlendiren, müşteri ve paydaşlarına değer katan genç bir firmadır. Ülkemizin ilk yakıt istasyonu solar santralini gerçekleştiren firmamız, yenilenebilir enerji mevzuatının ve Solar sistemlerin sunduğu avantajları müşterilerine faydaya çevirmek için hizmet vermektedir. Enerji’nin milli kaynaklarla üretilmesinin önemli bir ülkü olduğunun bilinciyle vatanımızın bu en değerli kaynağından en üst düzeyde yararlanılabilmesi için var gücümüzle çalışıyoruz.

MİSYONUMUZ
Uzman kadromuz ile Türkiye’nin her bölgesinde, endüstriyel çatılarda güneş paneli kurulumu, projelerin tasarımı, anahtar teslimi ve kontrollerini gerçekleştirmekteyiz. CMA Enerji firması olarak, enerji sektöründe yenilikçi çözümler elde ederek büyümeyi hedeflemekteyiz.

VİZYONUMUZ
CMA ENERJİ olarak, sanayi ve konut ölçeğinde müşterilerine Lisanssız Elektrik Üretim Yönetmeliği’nin elektrik tüketicilerine getirdiği mahsuplaşma ve ihtiyaç fazlasını satın alma imkanını kullanmalarına imkan verecek çatı solar sistemlerinin tasarım, uygulama ve işletme aşamalarının hepsinde üstün ürün, deneyim ve garanti seçeneklerini sunmaktayız.

DENEYİMLERİMİZ
Firmamız sondaj, mini kazık ve solar sistemlerin konstrüksiyon imalatlarında kullanılan hidrolik makinaların tasarım, imalat ve ticaretini yapmakla beraber, bu konularda taahhüt işleri de gerçekleştirmiştir.. 2015 yılından bugüne kadar 70 MW solar sistem montajı yapan CMA Enerji ve diğer grup firmalarımızın yaptığı güneş enerjisi sistemi çalışmaları yapmaktadır.

İletişim Bilgileri