FERHAT ELEKTRONİK San. ve Tic. Ltd. şti.

Çetin Emeç Blv. Kabil Cd. (Eski 4.) 1329. Sk. No: 9/1 Öveçler – Çankaya / ANKARA
0 312 309 16 11       0 312 312 17 81       ferhatenerji@ferhat.com.tr      www.ferhatenerji.com.tr

HAKKIMIZDA

          Firmamız ileri teknoloji ve kaliteli hizmet anlayışını geniş kitlelere yaymak amacı ile 1980 yılında kurulmuştur.35 yıldır uydu sistemlerinin ithalat, ihracat, imalat ve satışında uzmanlaşmış kadrosu ile, her geçen gün bünyesini daha da genişleterek faaliyetine devam etmektedir. Türkiye' nin sayılı girişimci şirketlerinden Ferhat Elekronik; Ferhat Enerji çatısı altında sağlıklı ve hesaplı enerji çözümleri ile sizlere hizmet vermeye başlamıştır. Rüzgar ve Güneş Enerjisini kullanılabilir alternatif enerjiye çevirerek hem çevrenizi hemde cebinizi koruyarak ,Türkiyeyi bu konuda dahada ileriye götürmek için çalışmaktadır. Türkiye’de birçok temiz enerji sistemini başarı ile kuran şirket, bunlara ek olarak ArGe çalışmalarını birçok üniversite ve özel sektör temsilcisi ile sürdürmektedir.Piyasada kendisini kanıtlamış markalarla çalışan Ferhat Enerji aynı zamanda Taiwan dan ithal ettiği SEFUN marka panel ve şarj regülatörlerinin Türkiye distribütörlüğünü yapmaktadır..

 

BAŞLICA FAALİYET ALANLARIMIZ

Çiftlik, dağ evleri, yazlıklar, turistik tesisler, küçük-orta ölçekli işletmeler için güneş ve rüzgar enerjisinden elektrik üreten sistemlerin satış, montaj ve servisi
Temiz enerji kaynakları ile çalışan sulama ve pompa sistemleri güneş ve rüzgar enerjisi ile şebekeden bağımsız çalışan sokak lambaları güneş enerjili
bahçe aydınlatma sistemleri şirketlerin sosyal sorumluluk projeleri kapsamında gerçekleştirilen temiz enerji uygulamalarıdır.

 

MİSYONUMUZ

Yenilenebilir enerji teknolojilerinin Türkiye’de ve yurtdışında yaygınlaşması, her türlü kullanıcıya ulaşması sürecinde öncü bir kuruluş olarak daha güvenli, temiz ve ucuz enerji teknoloji ve çözümlerini sizlerin hizmetine sunmaktır.

Tecrubeli ve güleryüzlü kadrosu ile satış ve satış sonrası teknik desteği yaygınlaşma süreci içerisinde sürekli kendini yenileyen ve gelişen enerji teknolojilerini ilk elden takip ederek, size ve gelecek nesillere sürekli büyüyen bir şirket olmaktır.

 

VİZYONUMUZ

Dünya yenilenebilir ve temiz enerji kaynakları arayışı içerisinde ve bu alternatif enerji kaynak ve çözümleri arasında Güneş Enerjisi güçlü ve temiz enerjisi ile öne çıkmaktadır. Ferhat Enerji olarak yenilebilir enerji sistemlerini geleceğe taşıyan doğru adres olmaktır.

İletişim Bilgileri