TNA Enerji

Ahmet Taner Kışlalı Mahallesi 2785. Cadde No:23 06810 Çankaya/Ankara
+90 312 2409919       +90 312 386 27 89      tna@tna.com.tr      www.tna.com.tr

2008 yılında kurulan TNA, ilkeleri doğrultusunda faaliyetlerini sürdürmekte olup, bünyesinde bulundurduğu uluslararası standartlara sahip donanım ve alanında uzman mühendislerle yenilenebilir enerji kaynakları konusunda tüm beklentilere cevap vermektedir.

TNA rüzgar ve güneş enerjisi sistemlerinin mühendislik hizmetlerinin yanı sıra rüzgar ve güneş ölçüm istasyonları üretimi ve kurulumu, enerji izleme yazılımları, proje geliştirme ve danışmanlık, bölge analizi, enerji potansiyeli hesaplama, santral tasarımları, meteorolojik model veri bilgisi oluşturma gibi konularda önemli bir referans noktasıdır.

TNA, yenilenebilir enerji sektöründe dünyanın önemli mühendislik firmalarından İngiltere merkezli SgurrEnergy ile çözüm ortaklığı yaparak yenilenebilir enerji sektörüne katkı sağlamaktadır.

Sunduğu ürün ve hizmetler de müşteri memnuniyeti önceliğinden şaşmayan TNA, kaliteli ve sürdürülebilir ürünlerini Türk Standartları Enstitüsünün inceleme ve değerlendirmelerinin ardından TS EN ISO 9001:2008 yönetim sistemi ile tescilleyerek de vermiş olduğu hizmetin kalite standardını belgelemiştir.

Biliyoruz ki geçmişe müdahale edemeyiz; fakat geleceğin altyapısını biz kuruyoruz.

Yenilebilir enerji kaynaklarının kullanımı ve teknolojileri ile ilgili ihtiyacınız olan her türlü bilgi için bizimle tna@tna.com.tr adresinden veya iletişim kısmındaki telefon numaralarımızdan iletişime geçip yenilebilir enerji konusunda deneyimli mühendislik ekibimizden bilgi alabilirsiniz.

Sertifikaları

ISO 9001
İletişim Bilgileri