BARKOM GRUP SONDAJ MAKİNE ve EKİPMANLARI SAN. TİC. A.Ş.

Barkom İş Merkezi Aşağı Yahyalar Mahallesi(Anadolu Bulvarı No 204) Yenimahalle/Ankara
0 312 385 60 50       0 312 385 35 75       info@barkomltd.com      www.barkomltd.com

BARKOM GRUP 1987 yılında Ankara Türkiye’ de kuruldu. Firmanın vizyonu müşterileri için yüksek kalite sondaj makine ve ekipmanları üretmek ve mesafe gözetmeksizin hızlı ve kesintisiz hizmet vermektir. Bu hedefe ulaşmak için BARKOM GRUP, ISO 9001:2015 standartlarına uygun kalite kontrol sistemi denetiminde piyasadaki en iyi hammaddeyi kullanarak üretim yapmaktadır. Ayrıca ISO 14001:2015 ve OHSAS 18001:2007 standartlarına da sahiptir. BARKOM GRUP Türkiye'nin Elmaslı Sondaj Ekipmanları (Karotiyerler, Wireline ve Düz Takım Tijler, Muhafaza Boruları, Vidye ve Diğer Aksesuarlar) konusunda en geniş ürün yelpazesin sahip olan firmasıdır. Kurulduğu günden bugüne sürekli büyüyen firma 2012 yılında, 5.600 metrekarelik üretim, ayrıca depo ve ofis alanları bulunan kendi fabrikasına taşınmıştır. Ankara merkez ofisinin yanı sıra, İstanbul ve İzmir’de de şubeleri bulunmaktadır.

BARKOM GRUP kendi ürünlerinin yanı sıra, Hanjin D&B (Sondaj Makineleri, Kompresörler), AMC (Sondaj Kimyasalları), Reflex (Kuyu Ölçüm Cihazları), Jet-Lube (Diş Yağları), Gonar (Kaya Delgi Ürünleri), Geosight (Boşluk Tarama Sistemi), Dat Instruments (Dataloggers) ve Tunnel Radio (Yer Altı İletişim Sistemleri) firmalarının da Türkiye temsilciliğini yapmaktadır.

 

BARKOM GRUP aynı zamanda orijinal ürün üreticiliği yapan bir firmadır. Yıllar boyunca edilen tecrübe ve müşterilerin ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda kalifiye mühendis ekibi ile yaptıkları Ar-Ge çalışmaları sonucunda, kendi BULLDRILL® yer üstü ve yeraltı sondaj makinelerini üretmeye başlamıştır. Türkiye’de üretilen ilk ve tek gerçek ATEX EX-PROOF sertifikalı yer altı sondaj makinesi Barkom tarafından üretilmektedir.

Ayrıca Türkiye’deki ilk ISIL İŞLEMLİ WIRELINE TİJ’lerde BARKOM GRUP tarafından üretilmektedir. Yüksek kalitede ekipman üretimi, satış öncesi ve sonrası teknik destek ve danışmanlık hizmeti, yenilikçi düşünce anlayışı gibi özellikleri neticesinde, Barkom, Türkiye pazarında yerel bir marka olarak mutlak müşteri memnuniyeti ve güvenini kazanarak, sondaj ve inşaat sektöründe kendi alanında %70’lik bir pazar payını elde etme başarışına ulaşmıştır. Türkiye’nin yanı sıra 4 kıtada 60’tan fazla ülkeye ihracat yapan bir firma olmayı başarmıştır.

Ürünler

İletişim Bilgileri
Şirket Videosu
http://barkomltd.com/tr/kurumsal/tanitim-videosu.html