4. ENTECH - Enerji Fuarı & Kongresi, 01 -03 Kasım 2023 tarihlerinde Congresium Ankara’da düzenlenecek

Sayın Üyemiz,

CNR Holding tarafından organize edilen 4. ENTECH - Enerji Fuarı & Kongresi, 01 -03 Kasım 2023 tarihleri arasında Congresium-ATO Kongre ve Sergi Sarayı- Ankara’da düzenlenecek. Bu yılki fuar ve kongre, yenilikçi enerji teknolojileri ve sürdürülebilir enerji çözümlerine odaklanarak, katılımcılarına geleceğe yönelik enerji vizyonlarını şekillendirme fırsatı sunacak.

ENTECH Fuarı, yenilikçi enerji teknolojilerine, çevre dostu enerji kaynaklarına ve sürdürülebilir enerji çözümlerine odaklanacak ve sektörün lider firmaları, yerel yönetim temsilcileri, KOBİ ve özel sektör karar vericileri, enerji araç ve ekipman üreticileri, organize sanayi bölgesi yetkilileri, finans ve leasing kuruluşları, dernek ve birlikler gibi birçok paydaşları bir araya getirecek.

Aynı zamanda, ENTECH Enerji Kongresi de fuarla eşzamanlı olarak gerçekleşecek ve enerji sektöründeki en son gelişmeleri ele alacak ve sürdürülebilir enerji çözümleri konusunda uzman konuşmacılar tarafından sunulacak olan çeşitli konferanslar, paneller ve seminerlerden oluşacak.

OSTİM ENERJİK'in de destekçileri arasında yer aldığı fuara tüm üyelerimizi davet ediyoruz.