Genetic Jeneratör

1424. Sokak No: 6/2 OSB OSTİM
0 312 443 01 05       0 312 440 39 25      info@geneticjen.com.tr      www.geneticjen.com.tr
Müşterilerimize ve Çalışanlarımıza Taahhüdümüz
Sürdürülebilir ve karlı büyüme, başarımızın temel motivasyonu ve göstergesidir. Yenilikçi yaklaşımımızla etkin sonuçlar elde ederiz.
 
Değişen müşteri ve piyasa ihtiyaçlarına odaklanarak tüketicilere uygun fiyatlarla kolayca ulaşabilecekleri yüksek kalitede ürünler sunar,  sınıfının en iyisi hizmetini sağlayıp müşterilerimizle güçlü ortaklıklar kurarız.  Tüketicilerimizi, müşterilerimizi ve çalışanlarımızı her zaman memnun etmeyi ve onların yüzünü güldürmeyi hedefleriz. 
 
Bu amaca ulaşmak için organizasyonumuzu geliştirir, güçlendirir ve yetkilendiririz. Değerlerimizi özümsemiş çalışanlarımızla kurumsal başarıyı garantileriz.
 
Çalışanlarımızın, toplumumuzun ve tüketicilerimizin sağlığına itibar ederiz ve çevreye saygılı bir şirket olarak faaliyet göstererek, güven uyandırırız. Kurumsal sorumluluklarımızın bilincinde, açıklık ve dürüstlük ilkesi çerçevesinde işlerimizi yürütürüz. İnsan haklarına saygılı ve güvenli bir çalışma ortamı yaratırız.
Genetic Jeneratör yenilikleri ile tüm Dünya üzerinde Jeneratör üretimi yapan firmalar arasında yer almakta ve aranılan bir marka olma yolunda çalışmalarını hızla yürütmektedir.

Sertifikaları

ISO 9001
ISO 14001
OHSAS 18001
CE Belgesi
İletişim Bilgileri