ANKA ARITMA MEKANİK ENERJİ MÜHENDİSLİK KİMYASAL ÜRÜNLER İNŞAAT İTHALAT İHRACAT SANAYİ

9 Eylül Mahallesi 7237. Sk. A2 Blok 2/3 İç kapı no: 5 Menemen - İzmir
0 232 700 2652       0 232 700 2654      ismail@ankaaritma.com.tr      www.ankaaritma.com.tr

Anka Arıtma Mekanik enerji ltd.şti. gelişmekte olan endüstriyel sanayinin kaliteli su ihtiyacına yönelik projelendirilen su arıtma sistemlerini gerek içme, gerekse kullanma ve proses suyu temini için yüksek kaliteyi en ekonomik biçimde sunmaktadır.

Merkezi İzmir’de bulunan Anka Arıtma Mekanik enerji ltd.şti. 450 m2 ofis ve depo binası ile hizmet vermektedir.

Şirketimiz ters ozmoz, su yumuşatma, iyon giderme, filtrasyon sistemleri alanında uzmanlaşmıştır. Amacımız, müşterilerimizin gereksinimlerini karşılayacak en uygun çözümleri belirlemek ve müşterilerin memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktır. Ana hedefimiz, müşterilerimizin ihtiyaç duydukları doğru çözümleri en uygun fiyatla sunmaktır.

Anka Arıtma Mekanik enerji ltd.şti. endüstriye yönelik arıtma ve su şartlandırma konusunda uzmanlaşmıştır.

Su arıtma konusunda yurt içi ve yurt dışında faaliyet gösteren Anka Arıtma Mekanik enerji ltd.şti. geçmişten gelen bilgi birikimi ve deneyimiyle endüstriyel ve evsel su arıtma sektöründe Türkiye ve uluslararası pazarda bir çok projeye imza atmıştır. Proses suyu arıtımı, atık su arıtımı ve geri kazanımı, su tesisleri projelendirme ve kurulumu, içme ve kullanma suyu hazırlama sistemleri alanında anahtar teslim proje ve uygulamaları konusunda uzman mühendis kadrosu, teknik servis ve imalat ekibi ile yurt dışı ve yurt içi projelerini titizlikle yürütmektedir.

FAALİYET ALANLARIMIZ

  • Proje, Mühendislik ve Dizayn Hizmetleri
  • Taahhüt ve İmalat Hizmetleri
  • Teknik Servis ve Bakım
  • Satış ve Yedek Parça
İletişim Bilgileri