YUNUS ENERJİ YATIRIM A. Ş.

Kızılcaşar Mh. 23 Nisan Cd. No:92/25 06830 Gölbaşı/ ANKARA
0312 502 0449       0312 502 0449      umut@yunusenerji.com.tr      www.yunusenerji.com.tr

YUNUS Enerji Yatırım AŞ

Yenilenebilir enerji kaynakları başta olmak üzere enerji üretim santralleri proje geliştirme çalışmaları yaparak bu alanda yatırım yapma amacı ile kurulmuştur.

Enerji sektöründeki 20 yıldan fazla deneyime sahip profesyonellerce kurulan şirketimiz başta Rüzgar ve Güneş Enerji Üretim Satrallerine Yönelik, Proje Geliştirme ve Mühendislik faaliyetlerinin yanında Türkiye’nin öncü firmalarına İş Geliştirme Danışmanlık Hizmetleri de vermektedir.

İş Geliştirme veya proje geliştirme kapsamında düşünce aşamasından, projenin hayata geçirilmesine kadar tüm süreçleri kapsayacak şekilde hizmet vermektedir. Güçlü sermaye yapısı ve tecrübeli profesyonel kadrosuyla, öncü ve özel çözümler geliştirmektedir.

Enerji sektöründe öncü şirketlerine proje geliştirme hizmetleri de sağlayan YUNUS Enerji, halihazırda bugüne kadar toplam 1500MW ı aşkın 16 RES projesi ile 100MW ı aşkın Lisanslı ve Lisanssız GES projeleri geliştirmiş durumdadır.  Bu projelerden bazıları lisans almış ve inşaat aşamasına gelmiş olup bazıları da inşaaı biterek enerji üretimine başlamışlarıdr.

Rüzgar ve Güneş Enerji Üretimi konusunda mevzuat hakimiyeti ve tecrübesi ile lisanslı ve lisanssız enerji proje geliştirme konusunda önemli bir birikime sahiptir.

Ayrıca YUNUS Enerji, Varlık Yönetim ve İzleme Yazılımları hizmeti veren, dünyanın en önde gelen şirketlerinden birisi olan Inaccess firmasının Türkiye temsilcisidir.

İletişim Bilgileri