TABİ Enerji ve Mühendislik Teknolojileri A.Ş.

Çukurova Üniversitesi Balcalı Kampüsü Teknokent Binası B Blok 209 01330 Sarıçam Adana
+90 (322) 338 7585       +90 (322) 338 7585      info@tabienerji.com      https://www.tabienerji.com/

Amacımız, 27 yılı aşkın yurtiçi ve yurt dışındaki termik santralde edindiğimiz tecrübelerimiz sonucu oluşan “know-how” ımızı bilimsel yaklaşım ve en son teknolojilerle birleştirerek müşterilerimizin sorun ve ihtiyaçlarını yerinde tespit edip en kısa zamanda en ekonomik çözümü üretmektir. TABİ Mühendislik ve Enerji Teknolojileri A.Ş. olarak yerli ve temiz enerji teknolojilerinde uzman kadromuz ve iş ortaklarımızla birlikte en kritik işlemlerde dahil olmak üzere oluşturduğumuz çözümlerimizle kendi sektörümüzde rakipsiz ve öncü bir firma olarak müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

TABi Enerji· Misyon

Enerji ve çevre…. Verimi yüksek çevre dostu termik santraller…. TABi Enerji termik santrallerde yaptığı ve yapacağı projelerle enerji sektöründe çevre farkındalığının ön planda bulundurulduğu, yeni teknolojilerin üretildiği ve uygulandığı yerli linyit ve temiz enerjiye katkıda bulunan santrallerle ülkenin enerjide dışa bağımlılığının azaltılmasını amaç edinmiştir.

TABi Enerji· Visyon

TABi Enerji olarak ülkemizin enerji alanında dışa bağımlılığının azaltılması adına yerli enerji kaynaklarımızın başında yer alan kömürün termik santrallerde çevre farkındalığı sağlıyarak  temiz ve verimli kömür teknolojileri uygulamasına katkıda bulunmayı kendine amaç edinmiştir.

İletişim Bilgileri