RP Mühendislik

1459. Sok. No:37 İvedik Ankara
0312 395 28 08       info@rpmuhendislik.com      www.rpmuhendislik.com

Şirketimiz 2015 yılında Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından sağlanan Teknogirişim Sanayi Destek Programı (TGSD) kapsamında kurulmuştur.

Alanında uzman ve deneyimli bir mühendis ekibi bulunan şirketimiz, İvedik O.S.B. bölgesinde bulunan atölye ve proje ofisi ile hizmet vermektedir.

R&P Mühendislik ve Danışmanlık, mevcut kadrosunun Güç Elektroniği alanındaki deneyimi ile başta Güneş Enerji sistemleri olmak üzere ülkemizde yeni ve gelişmekte alanlarda ar-ge çalışmaları yürütmekte, müşteri odaklı çözümler üretmektir.
Bu çerçevede, Güneş Enerjili Akıllı Aydınlatma sistemleri, Solar Şarj (MPPT) ve Batarya Yönetim (Battery Managment Systems) alanlarında faaliyetlerini sürdürmektedir.
R&P Mühendislik ve Danışmanlık, otomasyon ve aydınlatma sektörlerine yönelik de Güç Elektroniği projeleri sürdürmektedir.
Ayrıca Gömülü elektronik ve Robotik alanlarında da uygulama geliştirmekte ve ürün tedariği sağlamaktayız.
Ar-Ge ve üretim çalışmalarının yanı sıra yenilenebilir enerji alanında sistem tasarım, kurulum ve danışmanlık hizmetleri de sunmaktayız.

 

Misyonumuz

Enerji, savunma ve tüketici elektroniği alanlarında, ileri teknoloji temelli ürünler ve mühendislik hizmetleri sunmak. Ülke ekonomisine, sürdürülebilir çevre politikalarına ve bu doğrultuda teknoloji üretimine katkı sağlamak.
 

Vizyonumuz

Alanında yarattığı gelişim ve ilkeleri ile müşterilerimiz ve çalışanlarımız tarafından tercih edilen ve güvenilen bir firma olmak.
 

Değerlerimiz

Sürdürülebilirlik
Uzmanlık
Güven
Verimlilik
Fark Yaratabilmek
İletişim Bilgileri