Power Elektronik Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Armağan Evler Mh. Samanyolu Cd. İpekçi Sk. No:12 Power Plaza-Ümraniye, İstanbul, Türkiye
+90 216 481 6699       +90 216 481 6609      info@powerelektronik.com.tr      www.powerelektronik.com

Power Elektronik Sanayi ve Ticaret A.Ş. 1999 yılında kurulmuş, ilerleyen zaman içinde Türkiye’nin güçlü markaları arasında olmayı başarmıştır. Kendi Ar-Ge ve tasarımları ile üretim ve ithalat çalışmalarını yürütmekte, her geçen gün kendisini geliştirerek ürün çeşitliliğini arttırmaktadır. Power Elektronik; günümüzde yurt içi / yurt dışı havalimanlarında; pist aydınlatma, kule haberleşme, stadyum, üniversite, kamu ve özel hastanelerin ameliyathane, görüntüleme merkezleri, Milli Savunma Bakanlığı, Devlet Demir Yolları, hidroelektrik santralleri gibi farklı birçok kuruluşta hizmet vermektedir. Satış sonrası teknik destek hizmetleri, müşteri memnuniyeti ile de rakipleri arasında fark yaratmaktadır. 40’ı aşkın ülkeye ihracat yapan Firmamız portföyüne yeni ülkeler ilave ederek Türk Sanayisi'ne katkıda bulunmaktadır.

Power Elektronik Firması kuruluşu olan Power Solar; yenilenebilir enerji alanında yatırımlar yapmakta, müşterilerine anahtar teslim projeler sunmaktadır. Güneş enerjisi ve rüzgar enerjisi başta olmak üzere, alanında uzman kadrosu ile tüm yenilenebilir ve sürdürülebilir enerji uygulamalarında; projelendirme, ürün temini, montaj, entegrasyon ve işletme hizmetini vermektedir. Geniş ürün yelpazesinin yanı sıra projelerle de ilgilenmektedir.

Kaliteden ve güvenilirliğinden ödün vermeyen Power Elektronik; kesintisiz güç kaynakları ve temiz enerji alanında dünyada lider bir marka olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Saygılarımızla… 

VİZYONUMUZ

Çalışanların katılımıyla etkin bir yönetim felsefesi içinde, dinamik bir kadroyla, en yüksek verimliliği sağlamayı amaç edinmiş şirketin bütün süreçlerinde etkinliği sağlamış, yaratıcılığa ve ekip çalışmasına destek veren müşteri, tedarikçi ve çalışanlarına kurumsal eğitim veren, gelecek odaklı sektöründe lider bir şirket olmak.

 

MİSYONUMUZ

Müşteri ihtiyaç ve beklentilerine en uygun ürün hizmetleri sunarak sektörde Türkiye pazarının lideri olmak.

Güvenli, yeterli, ekonomik, kaliteli, tercih edilen, çevreye duyarlı bir şekilde üretim yapmak. 

 

KALİTE POLİTİKAMIZ

♦Şirketimizi tüm Dünya ya duyurmak.

♦Kalite Yönetim Sisteminin sürekli iyileştirilmesi ve geliştirilmesi yoluyla müşteri güvenini kazanmak.

♦Ürün ve hizmet kalitemiz ile müşteri memnuniyetinin sürekliliğini arttırmak.

♦Sektördeki yeniliklerin takipçisi olmak ve ilgili yatırımları yapmak. Sürekli geliştirme hedeflenerek üretim verimliliğini arttırmak.

Sertifikaları

ISO 9001
ISO 14001
OHSAS 18001
İletişim Bilgileri