PİRİ REİS Grup

1433. Sokak No:37 Çukurambar, Çankaya, Ankara
0 312 284 72 52       0 312 284 83 86      info@pirireisgrup.com      www.pirireisgrup.com

Enerji yatırımları, harita, inşaat, jeolojik etüt ve sondaj konularında hizmet vermek amacıyla 2002 yılında kurulan grubumuz size enerji sektörünün yatırım sürecinde yer alan mühendislik hizmetleriyle de kurumsal çözümler sağlamaktadır.

Piri Reis Grup'un bünyesinde yer alan firmalar ve çözüm ortaklarımız, enerji projelerinin yatırım sürecinin ihtiyaç duyulan her aşamasında hizmet vermektedir.

Bugüne kadar resmi kurum ve kuruluşların düzenlemiş olduğu ihaleli işleri ve özel sektöre ait projeleri hem zamanında hem de planlanan bütçeye uygun olarak tamamlamanın haklı gururunu yaşamaktayız.
 
Tamamlamış olduğumuz projelerimizde firmamızla ilgili yapılan olumlu değerlendirmeler, yeni başlayacağımız projelerde bize cesaret ve yön vermektedir. Çözüm ortağımız olan firmalarla birlikte yürüttüğümüz başarılı projelerle; saygın ve güvenilir bir şirket olma yolunda emin adımlarla ilerlediğimize inanıyoruz.

Hızla gelişen enerji sektöründe yürüttüğümüz projelerimizde güncel teknolojiyi de başarılı bir şekilde kullandığımıza inanmaktayız.

Kalite politikamız, rekabetçi piyasa şartlarında taahhütlerimizi mümkün olan en optimum maliyette tamamlamak, işveren beklentilerini eksiksiz karşılamak ve sunduğumuz hizmetleri en üst kaliteye taşımaktır.

Sektördeki tüm firmalara ve çözüm ortaklarına saygılarımızı sunarız...

İletişim Bilgileri