MEDLABİX ARGE LABORATUVAR SAN. VE TİC. A.Ş

Mustafa Kemal Mah. Alagöz Sok. No:8 06350 Çankaya Ankara
03124793435       info@alagozholding.com.tr      www.alagozholding.com.tr

Alagöz Holding altı farklı iştiraki gerek güncel gerekse geleceğin gereksinimlerine ürettiği çözümleriyle önemli ölçüde insan gücü istihdamı ile Türkiye ekonomisine katkı vermeyi sürdürüyor.   

Toplumsal faydayı önemseyen tutumuyla Alagöz Holding, Türkiye’deki eğitim-öğretim faaliyetlerinde de önemli roller üstleniyor. Hacettepe Üniversitesi Kimya Bölümü Başarı Ödülleri ev sahibi de olan Alagöz Holding, Iğdır Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi ile Iğdır’da yer alan 24 derslikli ortaokul binasının inşasını gerçekleştiriyor.

Alagöz Holding, sektörel sorumluluklarının yanı sıra sporun farklı branşlarını desteklemeye, gerçekleştirdiği sponsorluk anlaşmaları ile spor ve sporcuların yanında olmaya devam ediyor.  Bu kapsamda Fenerbahçe Futbol Takımı ile Kadın Basketbol Takımının yanı sıra Ankaragücü’nün de sponsorluğunu üstlenen Alagöz Holding,  ayrıca yapımı devam eden Iğdır Kapalı Spor Salonu ve yine Iğdır’da yer alan spor tesislerini de finanse ediyor.   

Yine toplum sağlığı gözetilerek inşa edilen Iğdır Devlet Hastanesi Covid PCR test merkezi de Alagöz Holding’in kamusal yararı gözeterek gerçekleştirdiği hibeler arasında yer alıyor.   

İletişim Bilgileri