Kümelenme Birliktelikleri Proje Gelişim Toplantısı

Ekleme Tarihi 10.01.2018

T.C. Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı himayesinde, Sürdürülebilir Ev tekstili Kümelenmesi (BUTEKOM) koordinasyon ve ev sahipliğinde 4 Ocak 2018 Perşembe günü 2. Dönem Kümelenme Destek Programı Kapsamında Desteklenen Kümelenme Birliktelikleri Proje Gelişim Toplantısı gerçekleşmiştir. 

BUTEKOM Bursa Teknoloji Koordinasyon ve Ar-Ge Merkezi'nde gerçekleşen toplantıya Bakanlıktan Kümelenme Politikaları Uygulama ve Koordinasyon Şubesi Müdürü ve uzmanları, OSTİM Vakfı Proje Uzmanı ve aynı zamanda AKİP icra kurulu temsilcisi Hakan Ünsal ile kümemiz adına Y.K. Başkanı Yaşar Çelik, Y.K. Başkan Yardımcısı Yavuz Topçu, küme koordinatörü Pınar Yalman Akcengiz, koordinatör yardımcısı Koray Çakır katılmıştır. Günübirlik Bursa'ya gidilmiş ve Bakanlığın desteklediği diğer 3 küme sunumları takip edilmiştir. Kümemizin de proje kapsamında yaptığı çalışmalar ve karşılaştığı sorunlar katılımcılara anlatılmıştır. 2. Yıl İş Planı Hazırlıklarına ilişkin görüş ve öneriler bakanlık yetkililerince değerlendirilmeye alınmış ve önümüzdeki süreçte daha etkin olunması adına fkirler paylaşılmıştır.

Toplantı, eve sahibi BUTEKOM'un proje kapsamındaki laboratuvarları hakkında bilgi alınıp kısa bir ziyaretle son bulmuştur.

İlgili Görseller