KALELİLER Bağlantı Elemanları ve Metal Kapl. İml.İth.İhr.Mak.San.Tic.Ltd.Şti

Alınteri Bulvarı No:26 Ostim / Ankara
0 312 354 95 34       0 312 385 29 03 / 64      info@kaleliler.com.tr      www.kaleliler.com.tr

1995' DEN BERİ
Kaliteli Ürün, Uygun Fiyat, Kaliteli Hizmet

KALELİLER 1995 yılında Sn. Kazım Kaleli tarafından Ankara’da kurulmuştur.

Sn Kazım Kaleli BAŞTAŞ Çimento A.Ş.’deki 33 yıllık meslek hayatında edinmiş olduğu tecrübelerini aktarmış ve Kaleliler Firması bağlantı elemanları sektöründe güvenilir bir üretici olmuştur.

KALELİLER yıllar içerisinde kaliteden ödün vermeden sürdürdüğü hizmet anlayışı, güvenli ve hızlı tedarikçiliği ve değerli müşterilerinin güveni sayesinde bugün toplam 9500 m2 kapalı alanda kurulu üretim tesislerinde, Ankara Saray’daki fabrikasında üretim yapmaktadır.

Bağlantı elemanları ve hırdavat konusunda geniş bir yelpazede satış yapan Kaleliler ,

M 24 ve üzeri cıvata vb ürünler, saplama ve gijonların, U Boltların, J Boltların, somunların ,teknik çizim ile özel yapım cıvata, saplama ve diğer bağlantı elemanlarının üretimini kendi bünyesinde gerçekleştirmektedir.

Özellikle yüksek dayanımlı çelik cıvata grubu: EN 14399-1 HV cıvata takımları ve EN 15048-1 HR cıvata takımları başta olmak üzere standart ve özel değişik kalite sınıflarında üretim yapılmaktadır. Güncel üretim kapasitesi aylık 500 ton olan Kaleliler bünyesinde 10’u mühendis olmak üzere toplam 92 kişi çalışmaktadır.

Kaleliler’de , kendi bünyesindeki kalite kontrol laboratuvarı ve uzman personel sayesinde, tüm üretim hammadde girişinden başlayarak tüm aşamalarda kontrol edilmekte ve sonuçlar kayıt altına alınmaktadır. Yüksek kalite sınıfındaki çelik bağlantı elemanlarında  çok önemli bir unsur olan izlenebilirlik, gelişmiş bir ERP programı yardımı ile de yıllarca sağlanmakta ve ürünlere ait 3.1 B kalite sertifikaları temin edilmektedir.

Üretilen malzemelere müşteri talebine göre, elektrogalvaniz kaplama , geomet kaplama, sıcak daldırma galvaniz kaplama vb yüzey koruma işlemleri de uygulanmaktadır.

Certificates

ISO 9001
ISO 14001
Contact Information