CANNES Biyoteknoloji ve Danışmanlık ArGe Paz.İth.İhr.San ve Tic.Ltd.Şti

Ostim OSB Mahallesi, 100. Yıl Bulvarı, No: 55/E/39, Turkuaz Bina, Ostim /Yenimahalle/ANKARA
+90 (505) 915 84 44       info@cannesbiotech.com      www.cannesbiotech.com

CANNES Biyoteknoloji olarak misyonumuz; istikrarlı bir büyüme sağlarken, laboratuvar ve danışmanlık hizmetlerimizle bütünlük ve profesyonelliğini koruyan ekibimiz sayesinde üst düzey müşteri memnuniyeti sağlamaktır. Akademik ve endüstriyel ihtiyaçların karşılanması, biyolojik süreçlerin tasarlanması, ölçeklendirilmesi ve uygulanması için disiplinli ve bilimsel etiğe uygun müşteri odaklı bir firma olarak çalışmaktayız.
Yaşam kalitesini arttırmak için tasarlanmış yüzeylerde, inovatif süreçlerle geliştirdiğimiz cihazlar ile mikrobiyal tutunmayı test eden bir biyoteknoloji şirketiyiz. Odak noktamız vücut içi implantlardaki biyofilm oluşumunun engellenebilmesi amacıyla geliştirilen yüzeylerin kontaminasyon riskini ortadan kaldırmaktır.
Yenilikçi ürün geliştirme ve teknik süreçler ile mikrobiyoloji ve moleküler genetik alanlarında pazarda lider olmayı hedefleyerek hizmet ve ürünlerimizi değerli müşterilerimize daha yakın halde sunmaktayız.
Kaliteyi bir strateji ve kurumsal sorumluluk olarak görmekte olan şirketimiz yaşam bilimlerinde yeni bir standart oluşturarak en kaliteli ürünleri ve teknolojileri sunmayı ilke edinmektedir. İnsanların yaşamlarına ve yaşadıkları çevreye olumlu katkılarda bulunmak, günümüzde ve gelecekte biyoteknoloji alanında iş ihtiyaçlarını karşılamak performans hedeflerimizdir.

İletişim Bilgileri